Sposoby na zwiotczałą i przesuszoną skórę twarzy
26 września 2018
testy genetyczne powiedzą nam, czego unikać-CodziennikKosmetyczny.pl
Testy genetyczne zamiast diety cud?
4 października 2018

Startupy z obszaru lifestyle rozwijają się w Krakowie

Rozwijasz firmę z cateringiem dietetycznym, projektujesz urządzenie do monitorowania parametrów ciała podczas biegu lub masz aplikację, która pomaga w zrzuceniu wagi? Już 15 października 2018 w Manggha Kraków, odbędzie się Health & Lifestyle Festiwal powered by MEDmeetsTECH. Wydarzenie ma pomóc wszystkim startupowcom i osobom myślącym o własnym biznesie dowiedzieć się jak to robić skutecznie.
– W czasie projektowania programu skupiliśmy się na kluczowych obszarach z zakresu lifestyle: sporcie, zdrowym dożywianiu oraz zdrowiu. Osoby, które rozwijają innowacyjne, ciekawe projekty z tego obszaru, znajdą u nas ogromną dawkę praktycznej wiedzy – relacjonuje Janusz Kowalski, pomysłodawca. – Wśród prelegentów znajdują się m. in. Bartłomiej Lubiatowski z RSQ, dr Łukasz Kołtowski (AioCare oraz autor bloga Efektywny Lekarz), prof. Edyta Smolis-Bąk, Edyta Kocyk (SiDLY), Maciej Stachowiak (Nestmedic) oraz Gadi Ginot (Physiologic).

– W pierwszej części pokazujemy, jak wygląda rynek, trendy, gdzie można znaleźć ciekawe nisze. Druga, poświęcona będzie praktykom i radom od doświadczonych startupowców: Jak wykorzystać media do budowania marki i czy warto współpracować z influencerami? Jak planować strategię rozwoju na rynki zagraniczne i jak namówić innych startupowców, by zintegrować swoje rozwiązanie z Twoim? Jak zbalansować rozwój technologiczny z działaniami marketingowo-sprzedażowymi oraz jak, po co i za ile rejestrować urządzenia z kategorii well–being? – dodaje Justyna Uman-Ntuk, twórca wydarzenia.

Health & Lifestyle Festiwal to także świetna szansa na budowanie siatki kontaktów biznesowych.

Program oraz rejestracja dostępne na http://medmeetstech.com/health2018
Wydarzenie jest częścią Krakowskiego Tygodnia Startupów: startKRKup.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]