Oczyszczanie twarzy to podstawa_Codziennik Kosmetyczny
Oczyszczanie – fundament zdrowej skóry
2 sierpnia 2017
radiofrekwencja_zwalczanie cellulitu_codziennik Kosmetyczny
Potencja radiofrekwencji w modelowaniu sylwetki urządzeniem Alma Accent XL
9 sierpnia 2017

NOWOŚĆ od L’Oréal Paris! Maska Czysta Glinka

Nowość od L'Oreal maski glinki_Codziennik Kosmetyczny
Maski od L’Oréal Paris zawierają unikalne połączenie 3 mineralnych glinek, które absorbują zanieczyszczenia, pomagają redukować niedoskonałości i zmniejszają ilość wydzielanego sebum. Poszczególne formuły wzbogacone są o składniki aktywne pochodzenia naturalnego, takie jak: ekstrakt z czerwonych alg, eukaliptusa lub węgiel. Ekstrakt z czerwonych alg rozjaśnia i ujednolica koloryt skóry. Ekstrakt z eukaliptusa ma właściwości oczyszczające i odświeżające, a węgiel absorbuje zanieczyszczenia. Jesteś świadoma, że stosowanie masek jest istotną częścią pielęgnacyjnej rutyny cery? Maski Czysta Glinka oferują kobietom niezwykle skuteczne działanie.

Maska Czysta Glinka złuszczająco-wygładzająca

Złuszczająco-wygładzająca maska Czysta Glinka delikatnie złuszcza skórę i zwęża pory. Dzięki niej cera staje się bardziej miękka i gładsza. Niedoskonałości są natychmiast mniej widoczne, a już po tygodniu zauważasz zwężone pory oraz ujednolicony koloryt skóry. Formuła wzbogacona jest o składnik pochodzenia naturalnego - ekstrakt z czerwonych alg, znany ze swoich właściwości rozjaśniających i ujednolicających koloryt skóry.

Sugerowana cena: 34,99 zł

Maska Czysta Glinka detoksykująco-rozświetlająca

Detoksykująco-rozświetlająca maska Czysta Glinka to produkt, który sprawia, że cera odzyskuje blask! Dzięki jej natychmiastowemu działaniu skóra jest oczyszczona z toksyn, staje się zdrowsza i rozświetlona. Formuła wzbogacona jest o składnik pochodzenia roślinnego - węgiel, znany ze swoich właściwości oczyszczających i absorbujących.

Sugerowana cena: 34,99 zł

Maska Czysta Glinka oczyszczająco-matująca

Maska Czysta Glinka jest sposobem na zmatowienie skóry twarzy, a także zniwelowanie powstawania nadmiaru sebum. Skóra jest odświeżona i pozbawiona zanieczyszczeń, a z dnia na dzień staje się widocznie piękniejsza. Formuła została wzbogacona o składnik pochodzenia roślinnego - ekstrakt z eukaliptusa, znany ze swoich właściwości oczyszczających i odświeżających.

Sugerowana cena: 34,99 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]