pielęgnacja cery trądzikowej_CodziennikKosmetyczny
Pielęgnacja skóry nastolatków
25 września 2017
zabiegi rozgrzewające_CodziennikKosmetyczny
Rozgrzewające zabiegi na jesienne chłody
2 października 2017

Przełomowa linia kosmetyków od Garnier BOTANICAL

Garnier Botanical - nowa liniakosmetyków_CodziennikKosmetyczny
Koniec z nieczytelnym i niezrozumiałym składem codziennych produktów do oczyszczania oraz pielęgnacji skóry twarzy. Nowa seria Garnier Botanical to kosmetyki zawierające aż 96% składników pochodzenia naturalnego. Pielęgnacja inspirowana naturą i bez nadmiaru chemicznych dodatków? To jest możliwe!
Nowa gama kosmetyków Garnier Botanical to kompletny rytuał oczyszczania i pielęgnacji dla każdego rodzaju cery. Produkty, powstałe na bazie receptur nasyconych witalnością płynącą prosto z natury, nie tylko skutecznie dbają o skórę twarzy, ale również dostarczają mnóstwo przyjemności z ich stosowania. Każdy znajdzie wariant dla siebie:

- woda różana dla ukojenia skóry wrażliwej i suchej;
- ekstrakt z winogron dla odświeżenia skóry normalnej i mieszanej;
- miód kwiatowy dla odżywienia cery suchej i bardzo suchej.

Wszystkie składniki aktywne pochodzą ze ściśle wyselekcjonowanych miejsc na świecie i są uzyskiwane w sposób zrównoważony. Miód jest z rezerwatu biosfery Sheka Forest w Etiopii, w którym prace dostosowuje się do naturalnego cyklu pszczół (tzw. metoda „pszczelego szeptu”). Winogrona, natomiast, uprawiane są we Włoszech – w miejscu o idealnych warunkach klimatycznych dla wzrostu tego owocu. Również nie bez powodu róże do kosmetyków Garnier hodowane są w Bułgarii, Turcji i Iranie. Jest to region uważany za kolebkę tego kwiatu, a zbiory przeprowadza się jedynie raz w roku.

Nie tylko receptury zostały opracowane w zgodzie ze środowiskiem. Podczas produkcji nowej linii Garnier Botanical także pamiętano o ekologii. Wszystkie pojemniki w 100% nadają się do recyklingu. Ponadto, używając papieru z certyfikatem FSC do produkcji opakowań, Garnier wspiera lepsze zarzadzanie zasobami leśnymi na świecie.

Co więcej, konsumentka ma pełną świadomość tego, co kryje się w kosmetyku. Nie chodzi tylko o transparentne opakowanie, ale o umieszczony na nim opis składników produktu z wyjaśnieniem ich pochodzenia. Dzięki temu każda z nas jest w stanie łatwo sprawdzić, że pod skomplikowanie brzmiącymi nazwami kryją się naturalne składniki lub ekstrakty pochodzenia naturalnego – których jest aż 96%! A co z pozostałymi 4%? To absolutne minimum, aby zapewnić przyjemność stosowania i wysoką trwałość formuł. Nie mamy nic do ukrycia – wszystko jest czytelnie oznaczone w składzie.

Tym samym Garnier Botanical zadbał, aby konsumentki wiedziały nie tylko co jest w składzie kosmetyku, ale też dlaczego ten składnik został wybrany. Produkty tej linii stanowią idealny wybór dla osób świadomych, pragnących żyć w zgodzie z naturą, nie umniejszając sobie przy tym przyjemności oraz skuteczności płynących ze stosowania produktu. Sugerowana cena produktu: 16,99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]