Kolor tęczówki a cienie do powiek_CodziennikKosmetyczny
Który cień do powiek pasuje do naszej tęczówki?
13 października 2017
Nici PDO-zabiegi-CodziennikKosmetyczny
Nici PDO – bezbolesna alternatywa skalpela
18 października 2017

Akademia Mistrzów: warsztaty z jedyną polską senselierką – Martą Siembab [relacja]

Akademia Mistrzów-znaczenie zapachu-CodziennikKosmetyczny
W czwartek, 05 października 2017 odbyło się spotkanie w ekskluzywnym, łódzkim Spa z niesamowitą polską senselierką – Martą Siembab, zorganizowane przez Akademię Mistrzów
Zamiast patrzeć, jak mężczyźni siedzą przed ekranami telewizorów i kibicują naszym piłkarzom, kobiety miały możliwość zrelaksowania się i zarażenia się pasją Pani Marty, dzięki wspaniałej inicjatywie trzech Kobiet – Pani Barbary Wandachowicz-Kowalczyk – pomysłodawczyni AKADEMII MISTRZÓW, Lucynie Rawskiej i Agnieszce Zarembskiej. Wszystko odbyło się w przyjemnej scenerii luksusowego Good Time Day Spa przy ulicy Gdańskiej 96.

AKADEMIA MISTRZÓW to projekt, który umożliwia każdej kobiecie sukcesu udział zarówno w spotkaniach z mistrzami, jak i w pokazach mody prestiżowych marek czy aktywnym działaniu na warsztatach czy seminariach prowadzonych przez wybitne osoby. Celem tych spotkań jest przekazanie kobietom dobrych praktyk biznesowych, inspiracja do działania i rozwoju, przekazanie pozytywnej energii – uwierzcie, to naprawdę działa! Zarażanie pasją przy równoczesnym dzieleniu się doświadczeniem przez osoby, które odniosły sukces w biznesie.

I taką osobą jest między innymi Pani Marta Siembab, która od 12 lat robi to, co kocha. Jak podkreśliła na początku spotkania „nigdy nie myślałam, że moja pasja stanie się moim zawodem i będę mogła z tego czerpać również korzyści materialne, a nie tylko duchowe”. Niesamowite jest to, i chyba wszystkie kobiety mogą pozazdrościć faktu, iż każdego dnia Pani Marta wstaje z uśmiechem i zaczyna swoją pracę z wielką energią, zaangażowaniem popartym pasją i z myślą, że kolejny dzień robi to, co sprawia jej największą przyjemność – po prostu uczy innych, jak ważne znaczenie w naszym życiu ma dla nas zapach.

Ktoś kiedyś bardzo mądrze powiedział: „możemy wyłączyć zmysł wzroku, zamykając oczy, możemy wyłączyć zmysł słuchu, zatykając uszy, ale nie możemy wyłączyć zmysłu zapachu, gdyż bez oddechu nasze życie w krótką chwilę by ustało.” Dlatego tak ważne jest to, co czujemy naszym nosem. I nikt celowo nie wpłynie na ustanie naszego odbioru zapachu.

W tych trzygodzinnych warsztatach, które mogłyby spokojnie trwać jeszcze raz tyle, kobiety miały okazję dowiedzieć się, jak wiele znaczy to, czym w danym momencie pachniemy. Nie chodzi tu o stwierdzenie „ładnie czy brzydko”. Sens zapachu ukrywa się dużo głębiej w naszej podświadomości, począwszy od wspomnień z dzieciństwa silnie związanych z naszymi emocjami, poprzez zapach kojarzony z konkretną osobą czy woń, która budzi w naszej głowie uczucie dystansu. Wszystko to, co czujemy, bardzo często jest w stanie przywrócić nam wspomnienia, gdyż zapach silnie współgra z naszymi życiowymi emocjami. A dany aromat bardzo intensywnie wpływa na odbiór naszej osoby przez otoczenie.

I tak, każda uczestniczka miała możliwość poznać przeróżne akordy zapachowe, trendy zapachowe, zestaw zawierający przegląd wielu perfum światowej sławy, a także sposoby wdychania woni tak, aby nie bolała nas głowa. Również prawidłowe zapoznawanie się z zapachem, to wąchanie mocnych substancji zapachowych tak, aby nie doprowadzić do poważnego uszczerbku na zdrowiu. A najważniejsza wiedza dla nas kobiet biznesu, jaką na temat zapachu można było posiąść, to tajniki zapachów, które odmładzają, odchudzają czy są kojarzone w ludzkich umysłach jako zapach władzy, pewności siebie, nieugiętości i pieniędzy. Jak pachnieć od rana, a jak wieczorem, jak na spotkaniu z kontrahentem, a jak na randce z ukochaną osobą, która nie będzie mogła się nam oprzeć…

Dzięki takim spotkaniom organizowanym przez Akademię Mistrzów, kobiety sukcesu już wiedzą nie tylko, jak się ubierać, jak się zachowywać, co mówić, jak działać i myśleć każdego dnia, co jest modne, ale również jak odpowiednio pachnieć, by ludzie odbierali kobietę tak, jak ona by tego chciała.

Mamy nadzieję, że okazji do takich spotkań będzie więcej. Śledźcie uważnie nasz portal, bo my będziemy na pewno uważnie obserwować jej działania w świecie zapachów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]