pielęgnacja skóry dojrzałej-CodziennikKosmetyczny
Jak pielęgnować skórę dojrzałą? Przegląd składników aktywnych
30 października 2017
pielęgnacja piersi-CodziennikKosmetyczny
Jak dbać o piersi?
3 listopada 2017

Szkolenie: Oznakowanie i opakowanie produktów kosmetycznych

oznakowanie kosmetyków_szkolenie-CodziennikKosmetyczny
Zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się 21 listopada w Łodzi. Jego tematem będzie: Oznakowanie i opakowanie produktów kosmetycznych. Aspekty prawne oznakowań, deklaracje marketingowe, innowacyjne technologie, „angażujące” opakowania

Grupa docelowa

Szkolenie skierowane jest do pracowników firm produkujących, dystrybuujących i importerów preparatów kosmetycznych, kadry zarządzającej, działu marketingu, działu kreacji produktu, działu badawczo-rozwojowego i badawczo-wdrożeniowego oraz technologów, a także agencji reklamowych i PR.


Cel szkolenia

Celem szkolenia jest przedstawienie aktualnego stanu wiedzy związanego z:

- tworzeniem deklaracji marketingowych dotyczących produktów kosmetycznych,
- wykorzystaniem możliwości technologii druku cyfrowego,
- tworzeniem tzw. angażujących i komunikujących opakowań.

Uczestnicy szkolenia nabędą wiedzę z zakresu:
- podstawowych zasad dot. oznakowania produktów kosmetycznych,
- tworzenia oświadczeń o produkcie kosmetycznym,
- wykorzystania technologii druku cyfrowego w strategii opakowań,
- najnowszych trendów w projektowaniu etykiet i opakowań,
- tworzenia skutecznych opakowań opartych na personalizacji przekazu.
 


Termin szkolenia: 21.11. 2017

Miejsce: Łódź

Koszt szkolenia: 850 zł netto/osoba

formularz zgłoszeniowy

UWAGA 5% rabatu przy zgłoszeniu się na szkolenie do 20 października, + 5% rabatu przy zgłoszeniu się więcej niż jednej osoby z firmy, 10% rabatu dla studentów

 

Prelegenci


Marta Kuberska-Maciejewska Absolwentka wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obroniła pracę magisterską w Zakładzie Środowiskowych Zagrożeń Zdrowia Instytutu Medycyny Pracy im. prof. dr med. Jerzego Nofera w Łodzi. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Biotechnologii Medycznej. Obecnie członek Grup Roboczych działających przy Polskim Związku Przemysłu Kosmetycznego (Grupa ds. Oceny Bezpieczeństwa, Grupa Legislacyjna, Grupa Claims). Wykładowca z wieloletnim stażem - prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte oraz wykłady na studiach podyplomowych UŁ „Bezpieczeństwo w użytkowaniu i zarządzaniu substancjami chemicznymi” i „Jakość i Bezpieczeństwo Produktów Kosmetycznych”. Autorka licznych publikacji zamieszczanych w czasopismach branżowych "Substancje i Preparaty Niebezpieczne", „Chemia i Biznes”, „Świat Przemysłu Kosmetycznego”, „Kwartalnik Chemiczny Prawo i Wiedza”. Specjalista ds. oceny bezpieczeństwa produktów kosmetycznych. Doradca w zakresie wprowadzania produktów kosmetycznych do obrotu.

Maciej Wojtaszek Manager z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, który od wielu lat zarządza własną firmą zajmującą się produkcją etykiet samoprzylepnych, współwłaściciel firmy Aniflex Sp.j. Głowacka i Wspólnicy. Ekspert w dziedzinie technologii druku cyfrowego i fleksograficznego; prelegent konferencji i kongresów związanych z branżą opakowań, autor publikacji prasowych na temat etykietowania produktów. Aktywny uczestnik prac związanych z rozwojem technologii druku etykiet samoprzylepnych.

Justyna Kierzkowska-Grzyb Kierownik Działu Marketingu firmy Aniflex Sp.j. Głowacka i Wspólnicy. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy na rzecz promocji i rozwoju rynku etykiet samoprzylepnych. Autorka licznych publikacji prasowych na temat trendów w projektowaniu i pakowaniu produktów oraz sposobów wyróżnienia produktu na sklepowej półce; prelegentka konferencji związanych z szeroko rozumianym tematem znakowania produktów. W Spółce Aniflex odpowiedzialna za prowadzenie działań marketingowych oraz śledzenie i wdrażanie zmian w zakresie efektywnego wykorzystania trendów związanych z projektowaniem etykiet i opakowań.

Organizator: Bio-Tech Media Sp.z o.o. Biotechnologia.pl

  • ul. Kamińskiego 23, 90-229 Łódź
    Koordynator szkolenia: Katarzyna Staniaszek
    e-mail: katarzyna.staniaszek@biotechnologia.pl
    Tel: 782 468 130

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]