trendy w kosmetologii-zabiegi lunchwe-Codziennik Kosmetyczny
Zabiegi lunch’owe – nowy trend wśród klientów gabinetów kosmetycznych
10 listopada 2017
Piękna przed świętami-wyzwanie-CodziennikKosmetyczny
Piękna Przed Świętami — wyzwanie dla maniaczek i maniaków urodowych! [konkurs]
15 listopada 2017

36. Kongres i targi LNE w Krakowie już za nami! [Relacja]

Targi LNE-CodziennikKosmetyczny
36. Kongres i targi LNE w Krakowie, które odbyły się 4/5 listopada, były wydarzeniem branży beauty, na którym nie mogło was zabraknąć.
Niezwykli wykładowcy z całego świata, najnowsze doniesienia z dziedziny kosmetologii, medycyny estetycznej jednoczyły uczestników poszukujących wiedzy i innowacji. Każdy, kto chce poszerzać i zgłębiać swoje umiejętności, powinien tam być.

Jednym z ważnych punktów wydarzenia były prezentacje firmowe. To szereg zaskakujących nowości ze świata kosmetologii, medycyny estetycznej. Obok innowacji mogliśmy zapoznać się z różnorodną filozofią poszczególnych marek kosmetyków naturalnych, ale także poznać zabiegi z użyciem retinolu i kwasem ksymeninowym.

Nie zabrakło także tematyki związanej z makijażem permanentnym, gdzie współwłaścicielka firmy Szwedo Group odpowiadała na pytania uczestników pokazu dotyczących samej techniki microblading system oraz system 3- igłowej pigmentacji.

Dla wielbicieli paznokci specjalnie utworzona scena manicure’u prezentowała najnowsze zdobycze w tej tematyce. Seasn Phan międzynarodowy edukator EZ Flow i China Glaze zaprezentował hollywoodzki manicure 3G pudrem kolorowym TruDIP by EZ Flow. Pokaz był bardzo ciekawie zrealizowany pokazując tajniki pracy wykładowcy, a zarazem prezentację nowoczesnej stylizacji paznokci za pomocą kolorowych pudrów bez użycia lampy UV.

Weekend listopada minął pod postacią dużej dawki wiedzy, innowacji, inspiracji przekazywanej przez wybitnych prelegentów z całego świata. Targi i kongres LNE to miejsce najnowszych doniesień ze świata kosmetologii, medycyny estetycznej, ale także czas na spotkania zarówno biznesowe, jak i służące wymianie doświadczeń osób związanych z tą dziedziną.
Anna Musiałek
Anna Musiałek
Studentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Jej pasją jest kosmetologia i medycyna estetyczna Z ciekawością przygląda się współczesnej kosmetologii i nowoczesnym kosmetykom, upatrując w nich ogromny postęp i przyszłość dla wielu problematycznych zmian zachodzących w skórze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]