Kosmetyczny pomysł na Walentynki
13 lutego 2018
pielęgnacja skóry naczynkowej-CodziennikKosmetyczny
Cera naczynkowa – czym się charakteryzuje i jak o nią dbać?
19 lutego 2018

Gotowi na nowe wrażenia? Startujemy z Beauty Innovations 2018!

Startuje kolejna edycja Beauty Innovations-CodziennikKosmetyczny
Już teraz zarezerwujcie sobie w kalendarzu datę 12 czerwca 2018 r. To właśnie wtedy odbędzie się Beauty Innovations 2018 – jedno z najlepszych wydarzeń branży kosmetycznej. VIII już edycja będzie gościć w samym centrum Łodzi, w hotelu Andel’s by Vienna House Łódź. Nie może Was tam zabraknąć.
Beauty Innovations – Forum Branży Kosmetycznej to wydarzenie, które w jednym miejscu gromadzi najlepszych specjalistów z branży i przedstawicieli firm, którzy spotykają się, aby podyskutować o najbardziej nurtujących tematach oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe.
Ważnym punktem konferencji jest networking, który cieszy się ogromną popularnością. Dzięki specjalnej platformie B2B, uczestnicy mają możliwość umawiania się na indywidualne spotkania biznesowe, prowadzone w komfortowych warunkach, z potencjalnymi kontrahentami i najlepszymi specjalistami branży kosmetycznej.
Konferencja Beauty Innovations na stałe zagościła już w kalendarium najważniejszych wydarzeń branżowych, co potwierdzają liczby. W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 100 uczestników, którzy łącznie umówili się na ponad 70 spotkań biznesowych.

To, co wyróżnia to wydarzenie, to przede wszystkim ciekawe wykłady nastawione na merytorykę.
Zorganizowanie samej konferencji nie jest tak trudnym zadaniem, jak dostosowanie programu do zainteresowań uczestników i potrzeb rynku. To jest dopiero wyzwanie. Podczas każdej edycji dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie wykłady były na najwyższym poziomie pod względem jakości i merytoryki, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi specjalistami z branży – mówi Katarzyna Staniaszek, Koordynator Konferencji.
Program tegorocznej edycji podzielony jest na trzy bloki tematyczne:
1. Prawo, Sprzedaż, Marketing 2. Technologie 3. Innowacje w nauce i trendy w opakowaniach
Podejmowana tematyka dotyczyć będzie m.in. zmian legislacyjnych, współpracy z sieciami handlowymi, deklaracji marketingowych, najważniejszych trendów w branży (trend eko, anti-aging, SPA, probiotyki w kosmetykach), a także innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji kosmetyków oraz ich opakowań.

Zapisy na konferencję już trwają.
Koszt uczestnictwa to 650 zł netto/os, studenci: 450 zł netto/os. Do końca kwietnia cena promocyjna 600 zł netto/os (rejestracja). Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Wystawcy oraz Sponsora konferencji.

Tegoroczna edycja odbędzie się 12 czerwca, w hotelu Andel’s by Vienna House Łódź.
Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl
 
Kontakt:

Katarzyna Staniaszek
katarzyna.staniaszek@biotechnologia.pl
Tel: +48 782 468 130
 
Kaja Bernasińska
Kaja Bernasińska
Absolwentka filologii polskiej, dziennikarz i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Przez ponad 2 lata związana była z branżą kosmetyczną, pracując dla Delia Cosmetics, gdzie zajmowała się szeroko pojętym marketingiem. Obecnie redaktor branżowy w portalu Biotechnologia.pl. Uczestniczka wielu konferencji kosmetycznych, na których poruszane są najważniejsze aspekty i problemy branży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]