Znamy już program 38. Kongresu i Targów LNE!
8 października 2018
Wkrótce w Rzeszowie największy Kongres prozdrowotny
12 października 2018

Beauty Expert – Forum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

CodziennikKosmetyczny
Zapraszamy serdecznie na nowy cykl konferencji dla wszystkich związanych z branżą kosmetologiczną i medycyną estetyczną. Konferencje odbędą się w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku.
Każde z wydarzeń zostanie podzielone na 4 sesje tematyczne, odpowiadające konkretnym istotnym tematom branżowym: Sesja I – Prawo, Zarządzanie, Marketing Sesja II – Nowoczesne technologie i innowacje w kosmetologii Sesja III – Kosmetologia, Medycyna Estetyczna i Anti – Aging Sesja IV – Różni klienci i pacjenci oraz nowe usługi w gabinetach kosmetologicznych, medycyny estetycznej & SPA – sesja z udziałem zaproszonych gości.

Wśród prelegentów pojawią się najbardziej uznani eksperci.

UWAGA!
Na hasło ‘’PATRON’’ podane w rubryce ‘’uwagi’’ podczas rejestracji, przygotowaliśmy cenę specjalną w wysokości 150zł zamiast 250zł za pakiet standard lub 200zł zamiast 400zł za pakiet VIP!

Cena udziału w pakiecie standard obejmuje - udział w wykładach, całodzienną kawę + przekąski, materiały od ekspertów dostarczone na maila, udział w losowaniu atrakcyjnych nagród od naszych partnerów.
Wykupienie pakietu VIP gwarantuje dodatkowo udział w uroczystym wieczornym bankiecie, darmowy parking, 2 godziny bezpłatnych konsultacji prawnych z ekspertami oraz lunch.


Szczegółowy program wydarzeń:
http://www.kongresbeautyexpert.pl/program

Rejestracja:
http://www.kongresbeautyexpert.pl/rejestracja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]