InventionMed i HTC współpraca-CodziennikKosmetyczny.pl
InventionMed rozpoczyna współpracę z HTC
4 lutego 2019
testy na zwierzętach-CodziennikKosmetyczny.pl
Kosmetyki a testy na zwierzętach
6 lutego 2019

Sposób na opadające powieki

opadajace powieki to częsta objawa starzenia się - CodziennikKosmetyczny.pl
Opadające powieki to jeden z charakterystycznych objawów starzenia skóry, który z wiekiem nasila się coraz bardziej. Delikatna skóra wokół oczu, narażona na co dzień na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych, wraz z biegiem czasu zaczyna tracić swoją jędrność i elastyczność. Na rynku dostępny jest ratunek dla osób z opadającą powieką – blefaroplastyka.
– Blefaroplastyka powiek za pomocą plazmy jest to niechirurgiczna metoda korekcji powiek. Polega na wykonaniu mikropunkcików, gdzie skóra jest odparowana, dzięki temu włókna kolagenowe i elastyna się odbudowują i powieka automatycznie zyskuje nowy, piękny wygląd – mówi dla Newsrmtv Blanka Pawłowska, ekspert beauty – Klinika Młodości.

Efekty korekcji powiek za pomocą plazmy przynoszą bardzo zadowalające rezultaty. Przede wszystkim powieka pięknie się podnosi, możemy zauważyć zmniejszenie zmarszczek, a oko nabiera pięknego spojrzenia.

– Zabieg jest jak najbardziej bezpieczny, jeśli chodzi o odczucia bólowe są one znikome, ponieważ lekarz medycyny estetycznej wcześniej znieczula powiekę – podkreśla Blanka Pawłowska.

Plazma wykorzystywana jest nie tylko do blefaroplastyki powiek, ale również do zmarszczek palacza przy ustach, czy innych niedoskonałościach skóry. Specjaliści rekomendują, by zacząć wykonywać takie zabiegi jak najwcześniej – im skóra jest młodsza, tym szybciej uzyskamy piękne efekty, potrzebujemy wtedy mniej serii zabiegów.

Źródło: www.newsrm.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]