Polacy lubią pachnieć świeżo_CodziennikKosmetyczny.pl
Jak pachną Polacy? Wywiad z Mateuszem Skawskim
4 października 2019
System kwalifikacji kosmetyczek i fryzjerów_CodziennikKosmetyczny.pl
Jak porównać umiejętności fryzjera lub kosmetyczki? Teraz to proste
10 października 2019

Nareszcie KONGRES dla KOBIET na Podkarpaciu!

Kongres KMICE
2 dni wydarzeń, wyjątkowa 15- minutowa formuła wystąpień, genialnie opracowany program, tematy związane zarówno z kobiecym pięknem, rozwojem osobistym jak i edukacją prozdrowotną - już 11 października w G2A Arenie NAJWIĘKSZY KONGRES KOBIET organizowany przez IP CLINIQ INSTYTUT PIĘKNA - czyli druga edycja popularnego na Podkarpaciu Kongresu KMICE.
Dyrektor Edyta Dedek reprezentująca IP CLINIQ Instytut Piękna i dr Stanisław Mazur prezesa Centrum Medyczne MEDYK uroczyście zapraszają na Kongres Kobiet KMICE 2019.

Porozmawiajmy o tym, co ważne... KMICE 2019 to spotkanie kobiet i dla kobiet. Będzie ono wyjątkową okazją do poruszenia najważniejszych dla kobiet tematów a także do kobiecych spotkań i dyskusji podczas wieczornej Gali, połączonej z uroczystą kolacją, pokazem mody i networkingiem.

Kongres dla Kobiet KMICE 2019 to szansa na poznanie wielu interesujących kobiet, z którymi można nawiązać prywatne znajomości i biznesowe kontakty, kobiet których wsparcie i wymiana doświadczeń będzie nieoceniona w pracy i życiu.

Pierwszy dzień Kongresu KMICE 2019 (piątek) poświęcony będzie wykładom – związanym z tematyką duszy, ciała i umysłu. W formule 15-minutowych wystąpień rozmawiać będziemy o nas samych i o tym co dla kobiet w życiu ważne – o poczuciu własnej wartości o samoświadomości.

Wykłady i prezentacje rozpoczniemy od poznania nowej oferty IP CLINIQ, organizatora Kongresu, jaką jest przeszczep włosów metodą FUE. Temat niezwykle ważny zwłaszcza w perspektywie budowania poczucia własnej wartości i samoświadomości, o czym mowa będzie na kolejnych wykładach.

O asertywności kobiet, jako drodze do budowania zdrowych relacji w pracy opowie nam blogerka Justyna Pytko a wyjątkowy wykład „Odnaleźć siebie – odzwierciedlenie piękna zewnętrznego i wewnętrznego poprzez samoświadomość” poprowadzi Edyty Dedek - dyrektor IP CLINIQ Instytutu Piękna. Następnie będziemy mogli wysłuchać wykładu Doroty Ożóg, certyfikowanego coacha, która zapyta nas „Czy warto być nieidealną”. O tym czy zdrowie wewnętrzne jest pięknem zewnętrznym opowie nam psycholog Katarzyna Gac_Karelus i na sam koniec spotkania uwagę oddamy Sabinie Kamińskiej, Trenerowi Biznesu, która wygłosi wykład „Zarządzaj tym, co w Tobie najlepsze- doceniaj swoje mocne strony”.

Kongresowi towarzyszyć będą Targi branżowe (zarówno w piątek 10.10 jak i w sobotę 11.10), na które również serdecznie zapraszamy. Zapraszamy na stoisko IP CLINIQ INSTYTUTU PIĘKNA - gdzie poznamy nowinki branżowe, najnowsze trendy w kosmetologii, uzyskamy porady, zapoznamy się z wykonywanymi zabiegami i otrzymamy wszelkie interesujące nas wiadomości.

Dołącz do nas! Bilety na www.kmice.pl
Do zobaczenia już 11 i 12 października!


-----------------------------------------------------------
Organizator: IP CLINIQ Instytut Piękna w Rzeszowie, powstał w 2018 roku i w tak krótkim czasie stał się nie tylko miejscem przyjaznym i ciepłym. Oferuje profesjonalną kosmetologię, medycynę estetyczną, chirurgię włosa i chirurgię plastyczną. Profesjonalny zespół kosmetologów i lekarzy tworzy świat idealnego, inteligentnego piękna, przekonując, że prawdziwe piękno tak naprawdę jest w nas samych. Oprócz najwyższej jakości usług Zespół IP CLINIQ organizuje i uczestniczy w ważnych dla kobiet wydarzeniach, organizując od kilku lat m.in. największy na Podkarpaciu Kongres dla Kobiet KMICE 2019. www.ipcliniq.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]