Polacy lubią pachnieć świeżo_CodziennikKosmetyczny.pl
Jak pachną Polacy? Wywiad z Mateuszem Skawskim
4 października 2019
System kwalifikacji kosmetyczek i fryzjerów_CodziennikKosmetyczny.pl
Jak porównać umiejętności fryzjera lub kosmetyczki? Teraz to proste
10 października 2019

Nareszcie KONGRES dla KOBIET na Podkarpaciu!

Kongres KMICE
2 dni wydarzeń, wyjątkowa 15- minutowa formuła wystąpień, genialnie opracowany program, tematy związane zarówno z kobiecym pięknem, rozwojem osobistym jak i edukacją prozdrowotną - już 11 października w G2A Arenie NAJWIĘKSZY KONGRES KOBIET organizowany przez IP CLINIQ INSTYTUT PIĘKNA - czyli druga edycja popularnego na Podkarpaciu Kongresu KMICE.
Dyrektor Edyta Dedek reprezentująca IP CLINIQ Instytut Piękna i dr Stanisław Mazur prezesa Centrum Medyczne MEDYK uroczyście zapraszają na Kongres Kobiet KMICE 2019.

Porozmawiajmy o tym, co ważne... KMICE 2019 to spotkanie kobiet i dla kobiet. Będzie ono wyjątkową okazją do poruszenia najważniejszych dla kobiet tematów a także do kobiecych spotkań i dyskusji podczas wieczornej Gali, połączonej z uroczystą kolacją, pokazem mody i networkingiem.

Kongres dla Kobiet KMICE 2019 to szansa na poznanie wielu interesujących kobiet, z którymi można nawiązać prywatne znajomości i biznesowe kontakty, kobiet których wsparcie i wymiana doświadczeń będzie nieoceniona w pracy i życiu.

Pierwszy dzień Kongresu KMICE 2019 (piątek) poświęcony będzie wykładom – związanym z tematyką duszy, ciała i umysłu. W formule 15-minutowych wystąpień rozmawiać będziemy o nas samych i o tym co dla kobiet w życiu ważne – o poczuciu własnej wartości o samoświadomości.

Wykłady i prezentacje rozpoczniemy od poznania nowej oferty IP CLINIQ, organizatora Kongresu, jaką jest przeszczep włosów metodą FUE. Temat niezwykle ważny zwłaszcza w perspektywie budowania poczucia własnej wartości i samoświadomości, o czym mowa będzie na kolejnych wykładach.

O asertywności kobiet, jako drodze do budowania zdrowych relacji w pracy opowie nam blogerka Justyna Pytko a wyjątkowy wykład „Odnaleźć siebie – odzwierciedlenie piękna zewnętrznego i wewnętrznego poprzez samoświadomość” poprowadzi Edyty Dedek - dyrektor IP CLINIQ Instytutu Piękna. Następnie będziemy mogli wysłuchać wykładu Doroty Ożóg, certyfikowanego coacha, która zapyta nas „Czy warto być nieidealną”. O tym czy zdrowie wewnętrzne jest pięknem zewnętrznym opowie nam psycholog Katarzyna Gac_Karelus i na sam koniec spotkania uwagę oddamy Sabinie Kamińskiej, Trenerowi Biznesu, która wygłosi wykład „Zarządzaj tym, co w Tobie najlepsze- doceniaj swoje mocne strony”.

Kongresowi towarzyszyć będą Targi branżowe (zarówno w piątek 10.10 jak i w sobotę 11.10), na które również serdecznie zapraszamy. Zapraszamy na stoisko IP CLINIQ INSTYTUTU PIĘKNA - gdzie poznamy nowinki branżowe, najnowsze trendy w kosmetologii, uzyskamy porady, zapoznamy się z wykonywanymi zabiegami i otrzymamy wszelkie interesujące nas wiadomości.

Dołącz do nas! Bilety na www.kmice.pl
Do zobaczenia już 11 i 12 października!


-----------------------------------------------------------
Organizator: IP CLINIQ Instytut Piękna w Rzeszowie, powstał w 2018 roku i w tak krótkim czasie stał się nie tylko miejscem przyjaznym i ciepłym. Oferuje profesjonalną kosmetologię, medycynę estetyczną, chirurgię włosa i chirurgię plastyczną. Profesjonalny zespół kosmetologów i lekarzy tworzy świat idealnego, inteligentnego piękna, przekonując, że prawdziwe piękno tak naprawdę jest w nas samych. Oprócz najwyższej jakości usług Zespół IP CLINIQ organizuje i uczestniczy w ważnych dla kobiet wydarzeniach, organizując od kilku lat m.in. największy na Podkarpaciu Kongres dla Kobiet KMICE 2019. www.ipcliniq.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]