System kwalifikacji kosmetyczek i fryzjerów_CodziennikKosmetyczny.pl
Jak porównać umiejętności fryzjera lub kosmetyczki? Teraz to proste
10 października 2019
Rosja wydłużarermin wdrożenia tracebility_CodziennikKosmetyczny.pl
Ważna informacja dla przedsiębiorców z branży kosmetycznej – Rosja wydłuża termin wdrożenia wymogów traceability do 1 lipca 2020 r.!
17 października 2019

Za nami KMICE – popularny KONGRES dla KOBIET na Podkarpaciu!

KMICE_Kongres Kobiet_CodziennikKosmetyczny.pl
Kongres KMICE to ogromny SUKCES organizatorów, prelegentów i Uczestników, którzy tak licznie przybyli na spotkanie, że sala Kongresu KMICE by IP CLINIQ Instytut Piękna - pękała w szwach.
2 dni wydarzeń, wyjątkowa 15- minutowa formuła wystąpień, genialnie opracowany program, tematy związane zarówno z kobiecym pięknem, rozwojem osobistym jak i edukacją prozdrowotną – tak wyglądał NAJWIĘKSZY KONGRES KOBIET, zorganizowany przez IP CLINIQ INSTYTUT PIĘKNA.

– Dziękuję Wszystkim razem i każdemu z osobna – mówi Edyta Dedek, dyrektor IP CLINIQ Instytutu Piękna – organizator wydarzenia. IP CLINIQ to ekskluzywna i najnowocześniejsza na Podkarpaciu klinika, stworzona w duchu holistycznego podejścia do pacjenta, oferująca zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, chirurgii plastycznej oraz konsultacje poradni specjalistycznych; placówka stawiająca na nowoczesne technologie i doświadczony zespół.

– Organizując takie wydarzenia, chcemy być jeszcze bliżej kobiet, chcemy wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych Klientek i wszystkich Mieszkanek regionu oraz stwarzać przestrzeń do wymiany doświadczeń, myśli, pomysłów i inspiracji – kontynuuje Edyta Dedek.

Najpierw na scenie Kongresu zobaczyliśmy Magdalenę Hendzel – która przedstawiła ofertę IP CLINIQ Instytutu Piękna, odpowiadając na wiele pytań dotyczących medycyny estetycznej i chirurgii, jak również nowej metody przeszczepu włosów, stosowanej na Podkarpaciu – jedynie w klinice Medyka – czyli IP CLINIQ. Następnie zobaczyliśmy Justynę Pytko – z niesamowitą energią KOBIETY ASERTYWNEJ, która podbudowała nas do tworzenia zdrowych relacji w pracy. Kolejno na scenie pojawiła się Edyta Dedek, której uczestnicy gromkimi brawami podziękowali za prelekcję o Odnalezieniu Siebie, profesjonalizm, osobowość sceniczną i PRZEDE WSZYSTKIM za drugą edycję KMICE 2019.

Występy Anny Szubert Uczestnicy spotkania zapamiętają długo – dzięki niesamowitej SILE I MOCY – którą przekazała wszystkim będącym na sali. Jednocześnie dzieląc się własnym doświadczeniem: historią „Mamy na obcasach”. Katarzyna Gac-Karelus zaczarowała słuchaczy opowiedzianą na nowo bajką o brzydkim kaczątku, pełną nadziei, wiary w siebie i zachęty do doceniania swoich umiejętności przez nas – współczesne Kobiety.

Dorota Ożóg podzieliła się pasją i ... przedstawiła synonim lustra jako odzwierciedlenie swoich emocji, uczuć i akceptacji siebie wraz ze swoimi niedoskonałościami.

Na koniec Kongresu Gość specjalny - Sabina Kamińska przedstawiła efektywną metodę do zarządzania swoimi talentami i wskazała, jak używać jej do samorozwoju. Partnerem Kongresu KMICE było Google Internetowe Rewolucje, które wspierają cyfrowy rozwój Przedsiębiorczości w Polsce. Po evencie na zgłoszenia Uczestniczek czekała Agnieszka Kapusta - reprezentująca podczas KMICE Program Google Internetowe Rewolucje, również w eksporcie. Wystarczy zapisać się za pomocą linka: https://events.withgoogle.com/google_internetowe_rewolucje/

Po części merytorycznej – rozpoczęła się Uroczysta Gala z networkingiem. Była to szansa na poznanie wielu interesujących kobiet, z którymi można nawiązać prywatne znajomości i biznesowe kontakty, kobiet których wsparcie i wymiana doświadczeń jest nieoceniona w pracy i życiu.

Zarówno w piątek jak i w sobotę Kongresowi towarzyszyły Targi branżowe, które cieszyły się dużym powodzeniem zwiedzających.
Organizatorzy dziękują za liczną obecność i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach IP CLINIQ Instytutu Piękna i CM Medyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]