Płyn do dezynfekcji rąk-zrób to sam-CodziennikKosmetyczny
Zrób to sam – preparaty do dezynfekcji dłoni i dotykanych powierzchni
17 marca 2020
KongresPodologiczny_CodziennikKosmetyczny.pl
Podologia XXI wieku
23 marca 2020

Indigo Nails przekazuje rękawiczki dla łódzkich szpitali

Indigo Nails przekazuje rękawiczki dla szpitali
Indigo Nails Lab Polska, łódzka firma słynąca z najwyższej jakości lakierów hybrydowych dla profesjonalistów oraz najczęściej nagradzanej kadry instruktorskiej na świecie, poinformowała o przekazaniu dla łodzkich szpitali 100 000 rękawiczek.
Firma tak pisze na swoim oficjalnym profilu na Facebooku:

Jednoczymy siły z wszystkimi pomagającymi w walce z epidemią. Postanowiliśmy wesprzeć bohaterskich lekarzy, pielęgniarki i ratowników medycznych 👩‍⚕️👨‍⚕️ i przekazać do łódzkich szpitali 100 000 rękawiczek. Zachęcamy każdego kto ma taką możliwość do udzielenia pomocy naszym służbom medycznym. Pamiętajcie, że razem możemy więcej!

____________
Dziewczyny,
w obecnej sytuacji zdecydowaliśmy, że rękawiczki powinny w pierwszej kolejności trafić do służb medycznych dzielnie walczących z epidemią. Dołożymy wszelkich starań, aby nie zabrakło ich także dla was. Nie możemy jednak wykluczyć, iż dojdzie do sytuacji, w której nie będziemy w stanie uzupełnić naszych stanów magazynowych i rękawiczki będą chwilowo niedostępne. Liczymy na waszą wyrozumiałość. 🙏
 
 
Kaja Bernasińska
Kaja Bernasińska
Absolwentka filologii polskiej, dziennikarz i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Przez ponad 2 lata związana była z branżą kosmetyczną, pracując dla Delia Cosmetics, gdzie zajmowała się szeroko pojętym marketingiem. Obecnie redaktor branżowy w portalu Biotechnologia.pl. Uczestniczka wielu konferencji kosmetycznych, na których poruszane są najważniejsze aspekty i problemy branży.

1 Komentarz

  1. Piękny i bardzo potrzebny w tej
    sytuacji gest! Wspierajmy się 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]