Właściwości przeciwbakteryjne olejków eterycznych-CodziennikKosmetyczny.pl
Właściwości antybakteryjne i przeciwwirusowe olejków eterycznych
30 marca 2020
Zabiegi na dłoń_CodziennikKosmetyczny.pl
Jak walczyć z efektami starzenia się dłoni?
2 kwietnia 2020

Mambon.pl – kup teraz zrealizuj później. Szansa dla firm

Mambon-nwa platforma-CodziennikKosmetyczny.pl
Provema jako firma zaawansowana technologicznie i znana z szerokiego stosowania w swoich strukturach sztucznej inteligencji postanowiła w swoim stylu wyjść do przedsiębiorców. Spółka bezpłatnie uruchomiła witrynę www.mambon.pl. Jak to działa?
Skutki gospodarcze wirusa SARS-CoV-2 na obecną chwilę są tylko szacunkowe. Wprowadzony stan epidemii oraz przedłużenie zamknięcia wielu placówek niesie potencjalnie kolejny finansowy oraz ekonomiczny deficyt. Mimo że wielu przedsiębiorców zyska i podniesie swoje obroty, dzięki zaawansowanym technologiom i e-handlu, to jednak multum firm obawia, jak znacząco niższe obroty wpłyną na przyszłe funkcjonowanie.

Mimo że na miarę swoich możliwości rządzący szukają rozwiązania, które pomoże utrzymać małe i średnie przedsiębiorstwa, to nie są w stanie zapewnić dopływu środków wypełniających lukę w budżecie, a sami przedsiębiorcy szukają możliwości pozwalających utrzymać się na rynku.

Provema jako firma zaawansowana technologicznie i znana z szerokiego stosowania w swoich strukturach sztucznej inteligencji, postanowiła w swoim stylu wyjść do przedsiębiorców. Spółka bezpłatnie uruchomiła witrynę www.mambon.pl.

Zasada działania jest prosta. Każdy świadczeniodawca może się zarejestrować oraz wybrać opcję dodaj usługę. Rejestracja jest możliwa za pomocą maila. Należy dokonać autoryzacji numeru telefonu a następnie sfinalizować opłatę weryfikacyjną 1 gr (zwracaną na konto po uruchomieniu konta) Przedsiębiorcy po zaopiniowaniu mogą dodać usługę w ramach konkretnej kategorii, uzupełnić opis oraz cenę bonu. Następuje akceptacja i możemy korzystać z wprowadzonych ofert.

Z pozycji klienta sprawa jest oczywista. Ma on możliwość zakupu bonu bezpośrednio od usługodawcy lub może wyszukać konkretnej promocji na stronie Mambon.pl. Po dokonaniu opłaty otrzymuje potwierdzenie w formie sms oraz kod do wykorzystania u danego usługodawcy.

Co to daje? Klienci już dziś mogą realizować potrzeby z odroczoną realizacją, a sektor MŚP będzie mógł ograniczać straty oraz nie dopuścić do utraty stałych klientów. Witryna jest w bezpłatna. Nie jest pobierana opłata rejestracyjna oraz prowizja od udostępnionych usług. Strona została stworzona przez zespół Provemy charytatywnie.

Grzegorz Szulik, Prezes firmy, mówi, że proste rozwiązania są skuteczne. Przedsiębiorstwa, które nie mają możliwości obecnie funkcjonować mogą za pomocą bonów oraz promocji utrzymać płynność finansową oraz przyszłościowo wprowadzić dodatkową usługę oraz promocję dla swoich kientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]