Maseczka ochronna a skóra_codziennikKosmetyczny.pl
Obowiązkowa maseczka a nasza skóra – czy to bezpieczne połączenie?
25 maja 2020
zabiegi z kwasami_CodziennikKosmetyczny.pl
Gabinety znów otwarte. Czy można jeszcze wykonać zabieg z kwasami?
29 maja 2020

MASTICK – samoprzylepna maseczka ochronna. Zapomnisz, że masz ją na sobie!

MASTICK – samoprzylepna maseczka ochronna_CodziennikKosmetyczny.pl
18 maja – to dzień, w którym ruszył trzeci etap odmrażania gospodarki. Nadal jednak, po wyjściu z domu obowiązkowo zasłaniamy usta i nos. Na szczęście istnieje maseczka idealna, która przylega ściśle do twarzy, a jednocześnie pozostawia wygodę noszenia i oddychania w biurze, w salonie beauty, podczas podróży i uprawiania sportu. Dokładnie taka jest maseczka ochronna MASTICK. Załóż ją i osobiście się przekonaj!

Maseczka ochronna MASTICK - innowacja z polskim rodowodem

Pomysłodawcą i producentem maseczek MASTICK jest gliwicka firma Etisoft. Samoprzylepna niemedyczna maseczka ochronna jest z założenia produktem jednorazowego użytku, ale może być wygodnie stosowana nawet przez kilka godzin. Ten polski wynalazek powstał dzięki wiedzy i doświadczeniu firmy w produkcji etykiet, dając przykład elastycznego działania i reagowania na aktualne potrzeby rynku. „Specjalizujemy się w wytwarzaniu produktów samoprzylepnych, stąd pomysł, żeby wykorzystać nasze doświadczenia oraz posiadany park maszynowy. W dobie walki z pandemią zdecydowaliśmy się rozpocząć nowy projekt i przygotować takie produkty, które wspomogą profilaktykę antywirusową” – wyjaśnia Michał Majnusz, prezes Etisoft. Część maseczek (oraz własnej produkcji przyłbic) firma od razu bezpłatnie przekazała pracownikom służby zdrowia w szpitalach w Polsce i w krajach, gdzie firma ma swoje oddziały. .

MASTICK – więcej niż jednorazowa maseczka ochronna

Maseczka ochronna to swojego rodzaju must have tego sezonu. Jednak zwykle już po chwili od założenia mamy ochotę ją ściągnąć. Ciężko się oddycha. Okulary parują. Gumki wpijają się w uszy albo dla odmiany są za słabe i materiał ciągle się zsuwa. Odczuwamy ochotę, by ją co jakiś czas ją poprawiać, zwłaszcza gdy się ruszamy.

Tymczasem jednorazowa maseczka ochronna MASTICK jest wykonana z flizeliny polipropylenowej, której bezpieczeństwo dla użytkownika oraz środowiska potwierdza certyfikat Oekotex. Flizelina, oprócz tego, że swobodnie przepuszcza powietrze, cechuje się także przyjemną miękkością. MASTICK nie posiada troczków ani gumek. Maseczka idealnie przylega do twarzy dzięki ergonomicznemu kształtowi i mocowaniu za pomocą warstwy klejącej. Z założenia MASTICK to maseczka jednorazowa, przy czym dzięki zastosowanemu klejowi, w razie potrzeby chwilowego ściągnięcia, maseczka zachowa przyczepność także przy kolejnej próbie naklejenia. Użyty w maseczkach klej spełnia wymagania normy ISO10993 i na co dzień wykorzystywany jest w plastrach medycznych.

Maseczki jednorazowe dla pracowników biurowych

W pracy liczy się komfort i swoboda, zwłaszcza, gdy spędzamy w niej kilka godzin. MASTICK gwarantują swobodniejsze oddychanie niż inne niemedyczne maseczki jednorazowe. W odróżnieniu od tych dotąd stosowanych, maseczki przykleja się punktowo w dwóch miejscach na kościach policzkowych. Przez to idealnie sprawdzają się również u brodaczy. Są niezwykle lekkie i praktycznie niewyczuwalne. Bezpieczny dla skóry klej utrzymuje maseczkę na miejscu i nie wpływa przy tym na trwałość makijażu. Maseczki jednorazowe MASTICK są także przyjazne dla osób noszących okulary – szkła nie zaparowują, a brak gumek na uszach to wielka wygoda!

Maseczka ochronna w służbie piękna

Osłonięte oczy i nos obowiązują także w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Jak u klientów z maseczką na twarzy wykonać fachowe golenie, mycie włosów, farbowanie i strzyżenie - szczególnie w okolicy uszu? Idealnym rozwiązaniem jest maseczka ochronna MASTICK. Pełniąc jednocześnie swoją podstawową funkcję, związaną z profilaktyką antywirusową, pozwala na wykonanie profesjonalnej usługi. MASTICK stanowi przy tym zabezpieczenie nie tylko dla klientów, ale także dla pracowników branży beauty. Wysoka przepuszczalność powietrza tego higienicznego produktu sprawia, że samoprzylepna maseczka ochronna zapewnia komfortową pracę przez wiele godzin.

Maseczki ochronne w podróży

Pewnych rzeczy nie da się robić zdalnie. A to oznacza, że musimy się przemieszczać. Powinno się to jednak odbywać z zachowaniem szczególnej dbałości o higienę i przy użyciu odpowiednich środków. Oczekiwania dotyczące zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa w podróży spełniają maseczki ochronne MASTICK. Zarówno podczas przemieszczania się - czy to w roli kierujących, czy pasażerów, jak i podczas pobytu w hotelach czy restauracjach, w charakterze gości lub personelu. Wygodne i zamocowane solidnie, zawsze na swoim miejscu, maseczki ochronne MASTICK, pozwalają unikać mimowolnego dotykania twarzy. Maseczki MASTICK to komfort oddychania pełną piersią w podróży. Chronią nas i innych bez względu na to, gdzie jesteśmy i co aktualnie robimy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]