Masła cupuacu i murumuru – idealne do letniej pielęgnacji-CodziennikKosmetyczne.pl
Masła cupuacu i murumuru – idealne do letniej pielęgnacji
15 lipca 2020
tołpa news… pokolenie kobiet „Y” – wie czego chce_CodziennikKosmetyczny.pl
tołpa news… pokolenie kobiet „Y” – wie czego chce
21 lipca 2020

OnlyBio uruchomiła licznik zaoszczędzonych butelek | #refilujnieświruj #zerowaste #gogreen

OnlyBio uruchomiła licznik zaoszczędzonych butelek-CodziennikKosmetyczny.pl
OnlyBio.life wierzy, że możemy wygrać walkę o bezpieczny, czysty świat tylko wspólnie. Firma tworzy produkty w 100% naturalne, zapakowane w 100% ekologiczne opakowania, produkowane w 100% ekologicznej, zielonej fabryce i z pierwszą w Polsce z tak zaawansowaną automatyką i autorskim systemem dezynfekcji stację refill, gdzie Klienci mogą skorzystać ze specjalnych automatów do napełniania butelek wielorazowego użytku naturalnymi kosmetykami ONLYBIO i środkami czystości ONLYECO.
Od dzisiaj na swojej stronie www.onlybio.life firma uruchomiła licznik zaoszczędzonych plastikowych opakowań. Każdy może wejść na stronę i sprawdzić ile wspólnie zaoszczędziliśmy butelek.

Dzięki stacji refill minimalizujemy ilości zużytego plastiku, gdyż każdego opakowanie kupione w refill stacji możemy uzupełniać wiele razy. W stacji dostępne są naturalne, ekologiczne produkty, posiadające certyfikat ECOCERT: szampony do włosów, żele pod prysznic, mydło w płynie, płyn do prania tkanin, płyn do płukania, płyn do mycia naczyń.

Pamiętaj, świat jutra będzie jedynym światem, który będą znały kolejne pokolenia. Zawalczmy o niego razem. Dzięki naszym wspólnym wysiłkom każdego dnia zmniejszamy ilość wyprodukowanych plastikowych opakowań!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]