Jak odmłodzić oczy_CodziennikKosmetyczny.pl
Jak odmłodzić okolice oczu?
27 sierpnia 2020
skłaadniki kosmeyczne do zadań specjalnych-smocza krew, jaskółcze gniazdo, kamień księżycowy_CodziennikKosmetyczny.pl
Smocza krew czy jaskółcze gniazdo? Naturalne składniki kosmetyków do zadań specjalnych
1 września 2020

Sierpniowy weekend w Targach Kielce – najpiękniejsze wydarzenie Health&Beauty już za nami!

Health&Beauty2020_CodziennikKosmetyczny.pl
Targi zdrowia i urody kolejny raz powitały swoich zwolenników mnóstwem atrakcji oraz wyjątkowymi produktami. Były naturalne kosmetyki, prelekcje oraz konsultacje ze specjalistami.
To już 5 edycja Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody. Wydarzenie Health&Beauty spotkało się z bardzo pochlebnymi opiniami i zdobyło rzeszę zadowolonych klientów. Każdego roku do Targów Kielce przyjeżdżają firmy z całej Polski, aby przedstawić swój asortyment.

Wśród wystawców, 22 i 23 sierpnia prezentowały się m.in. takie firmy jak: BioEcoLife, Zepter, Papaya Store, Alchemia Natury, Aplimedica, Candle Craft czy Mira. To była wyjątkowa edycja. Dominowały produkty na bazie naturalnych składników. Coraz więcej osób dokonuje świadomego wyboru kosmetyków, których bazą są organiczne surowce. To bardzo pozytywny trend, który króluje w Polsce od lat. Nie zabrakło kosmetyków do pielęgnacji skóry – mydeł, balsamów, kremów w których głównych składnikiem jest kwas hialuronowy czy aloes. Można było zaopatrzyć się także w szampony, sole do kąpieli, peelingi do twarzy i pomadki - słowem we wszystko czego potrzebujemy do pielęgnacji.

Firma BioEcoLife zaprezentowała serum do twarzy na bazie kwasu hialuronowego, który skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry. Premierę podczas Targów miała także linia kosmetyków pielęgnacyjnych na bazie aloesu.

Marka Candle Craft uraczyła gości cudownymi zapachami do samochodu oraz świecami i woskami wytwarzanymi z najlepszych, ekologicznych materiałów. Zapachy tej marki cechuje niezwykła trwałość i różnorodność, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Firma Mira prezentowała produkty opierające się na naturalnych surowcach. Jednym z nich był krem w wersji dla kobiet i mężczyzn ze śluzu ślimaka, który łagodzi, nawilża i regeneruje skórę. Oprócz tego pojawiły się kosmetyki do kąpieli, takie jak relaksująca sól, mydła czy musująca muszla o zapachu mięty, przydatna do pielęgnacji skóry.

Ośrodek Diagnostyczny Chorób Nowotworowych Fundacji SOS Życie poprowadził warsztaty edukacyjne dotyczące profilaktyki raka szyjki macicy, raka. Na uczestników wydarzenia czekało mnóstwo atrakcji. Portal ambasadorka-kosmetyczna.pl przygotował zabawę dla uczestników eventu, gdzie do wygrania były paczki z kosmetykami . Zwiedzający mogli znaleźć w nich topowe produkty wystawców tegorocznej edycji targów. TrustedCosmetics.pl zaprosił wystawców do wzięcia udziału w plebiscycie "Twórcy Piękna 2020". Jest on kierowany do firm, które prezentują swoje kosmetyki podczas Health&Beauty. "Mistrzowie Urody" to świetna okazja do zaprezentowania tych, którzy na co dzień dbają o naszą urodę i dobrą formę. Organizatorem jest Echo Dnia, a tegoroczna edycja swój finał miała w Targach Kielce w drugim dniu wydarzenia.

Dla zwiedzających odbyły się bezpłatne warsztaty jogi, które tradycyjnie przeprowadziło Studio Ruchu Mięta. W trosce o zwiedzających oraz wystawców skrupulatnie przestrzegane były zasady bezpieczeństwa. Każdy uczestnik wydarzeń odbywających się w Targach Kielce zobowiązany jest do wcześniejszej rejestracji oraz wypełnienia deklaracji epidemiologicznej - o nieprzebywaniu na kwarantannie lub w izolacji. Ponadto konieczne jest zachowywanie odpowiedniego odstępu od innych uczestników wydarzenia. Zwiedzający mają obowiązek zakrywania ust oraz nosa. Na miejscu dostępne są punkty do dezynfekcji rąk.

Wydarzeniu towarzyszyły Targi Dom i Ogród, Targi Rękodzieło, Eco Style oraz impreza motoryzacyjna CK Motors Expo.
Dziękujemy, że z nami jesteście!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]