olej z pestek śliwki_CodziennikKosmetyczny.pl
Olej z pestek śliwki – właściwości i zastosowanie w kosmetyce
8 października 2020
Korean Lifestyle Book_CodziennikKosmetyczny.pl
Korean Lifestyle Book. Jak wprowadzić elementy K-culture do swojego domu i stylu życia, Abi Smith
14 października 2020

InventionMed rozpoczyna negocjacje z amerykańskim producentem lasera wykorzystywanego w medycynie estetycznej

InventionMed rozpoczyna negocjacje z amerykańskim producentem lasera wykorzystywanego w medycynie estetycznej_CodziennikKosmetyczny.pl
Technologiczna spółka z branży medycznej InventionMed podpisała umowę o poufności z Cutera Inc. Amerykański kontrahent to globalny podmiot zajmujący się produkcją rozwiązań związanych z branżą medycyny estetycznej. Firma deklaruje wsparcie w zakresie rozwoju symulatorów medycznych tworzonych przez spółkę.
Cutera Inc. jest notowanym na giełdzie Nasdaq wiodącym producentem urządzeń dla branży medycyny estetycznej, w tym lasera, na bazie którego InventionMed opracował wirtualny laser TutorDerm. Firma prowadzi bezpośrednią działalność m.in. w Ameryce Północnej, Australii, Japonii oraz Europie, a jej produkty dystrybuowane są w ponad 40 krajach na świecie. – Cieszymy się, że tak znaczący podmiot jest zainteresowany naszą technologią. Włączenie do projektu międzynarodowej klasy specjalistów w dziedzinie dermatologii estetycznej pozytywnie wpłynie na rozwój symulatorów InventionMed dedykowanych tej branży, a także przyspieszy ich komercjalizację – komentuje Tomasz Kierul, Prezes InventionMed.

InventionMed rozwija projekty TurorDerm oraz wirtualną strzykawkę, które mają służyć edukacji lekarzy, personelu medycznego oraz specjalistów medycyny estetycznej. Jednocześnie spółka prowadzi prace nad rozpoczęciem budowy Wirtualnego Szpitala – innowacyjnego na światową skalę Centrum Symulacji Medycznych. Inwestycja umożliwi tworzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i prototypowych symulatorów medycznych w oparciu o VR (virtual reality) i AR (augmented reality) dedykowanych wielu dziedzinom medycyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]