Przerwa w pracy_CodziennikKosmetyczny.pl
Przerwa w pracy – jak ją dobrze wykorzystać?
22 marca 2021
Negatywne skutki picia alkoholu widoczne na skórze_CodziennikKosmetyczny.pl
Negatywne skutki picia alkoholu widoczne na skórze
25 marca 2021

SAVE THE DATE | Beauty Innovations 2021 ONLINE – 17/18 czerwca

Beauty Innovations 2021 ONLINE_CodziennikKosmetyczny.pl
W dniach 17-18 czerwca odbędzie się kolejna edycja Beauty Innovations, po raz drugi w wersji ONLINE. Tym razem cała konferencja transmitowana będzie na żywo z Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, która jest współorganizatorem wydarzenia. Sponsorem Konferencji jest firma Safic Alcan. Co ciekawego czeka Was w tym roku?
Jak zawsze stawiamy na wysokiej jakości program, obejmujący ciekawe prelekcje prowadzone przez najlepszych ekspertów z branży. – Są to osoby, które o kosmetykach (ich tworzeniu, recepturowaniu, pakowaniu, komunikowaniu, regulacjach prawnych) wiedzą niemalże wszystko, bo na co dzień pracują, prowadzą własne firmy, wykładają na uczelniach, doradzają i aktywnie działają w branży kosmetycznej i dla niej – mówi Kaja Bernasińska, koordynator konferencji Beauty Innovations 2021 ONLINE.

Tegoroczny program obejmuje takie tematy, jak:

• Silver Generation – kosmetyki 60+
• Nowoczesne zamienniki substancji w recepturze kosmetyków (roślinny retinol, alternatywy dla silikonów, konserwantów, wazeliny itp.)
• Kosmetyki dla zwierząt
• Alergeny w kosmetykach – zmiany legislacyjne, lista alergenów, oznakowanie
• Czy bojkot oleju palmowego ma sens?
• Czystość mikrobiologiczna środowiska produkcyjnego – zanieczyszczenia mikrobiologiczne, biofilm
• Dezynfekcja w laboratorium i obszarach produkcji
• Audyty w firmach kosmetycznych (case study z życia audytora)
• Rozszerzona odpowiedzialność producenta (ROP), czyli zmiany w zarządzaniu odpadami opakowaniowymi. Co to oznacza dla firm kosmetycznych?
• Wyroby medyczne – nadchodzące zmiany (MDR i projekt nowej polskiej ustawy)
• Nanomateriały w produktach kosmetycznych dziś i jutro
• Wpływ Zielonego Ładu na zmiany w otoczeniu prawnym branży kosmetycznej

Networking – spotkania online

Wiemy, jak ważne – w naszej codziennej pracy – są rozmowy i spotkania twarzą w twarz. Pandemia nie tylko je mocno ograniczyła, ale wręcz uniemożliwiła. Wszyscy za tym tęsknimy!

Beauty Innovations od początku było wydarzeniem skupiającym się nie tylko na przekazie merytorycznym, ale także na aranżowaniu spotkań ludzi z branży kosmetycznej. Organizując tegoroczną edycję, chcieliśmy umożliwić spotkania w formie online i udostępnić przestrzeń do tego, aby móc porozmawiać i zdobyć cenne kontakty.

Do organizacji tego wydarzenia wybraliśmy platformę, która umożliwi Wam indywidualne rozmowy na czacie, a firmom stworzenie przestrzeni – wirtualnych pokoi, w których będą mogły przedstawić swoją ofertę i odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania, co na pewno w przyszłości zaowocuje ciekawą współpracą.

Więcej informacji na stronie:
www.konferencja.biotechnologia.pl

Rejestracja:
https://konferencja-biotechnologia.konfeo.com/pl/groups
Kaja Bernasińska
Kaja Bernasińska
Absolwentka filologii polskiej, dziennikarz i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Przez ponad 2 lata związana była z branżą kosmetyczną, pracując dla Delia Cosmetics, gdzie zajmowała się szeroko pojętym marketingiem. Obecnie redaktor branżowy w portalu Biotechnologia.pl. Uczestniczka wielu konferencji kosmetycznych, na których poruszane są najważniejsze aspekty i problemy branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]