Zabiegi na drugi podbródek_CodziennikKosmeyczny.pl
Odkryj skuteczny sposób na drugi podbródek!
27 maja 2021
Tatarak_zwyczajny
Tatarak zwyczajny – roślina o wszechstronnym zastosowaniu
2 czerwca 2021

Rewolucyjna metoda wypełniania głębokich zmarszczek oraz przywracania konturu twarzy dostępna w Derma Instytut

Rewolucyjna metoda wypełniania głębokich zmarszczek oraz przywracania konturu twarzy_codziennikKosmetyczny.pl
Na rynku medycyny estetycznej obecnych jest wiele metod niwelowania zmarszczek, ale mimo tego wciąż powstają nowe rewolucyjne produkty oraz zabiegi. Taki właśnie jest wypełniacz hybrydowy wykorzystywany od niedawna we wrocławskiej klinice medycyny estetycznej DERMA INSTYTUT.
Najnowszej generacji wypełniacz dostępny w Klinice Derma Instytut został stworzony na bazie polilaktydu oraz kwasu hialuronowego. Jego głównym składnikiem jest kwas polimlekowy – substancja biodegradowalna. Efekty terapii są pozbawione działań niepożądanych i utrzymują się wiele miesięcy.

Kwas mlekowy stymuluje syntezę własnego kolagenu przez komórki skóry, wysyłając sygnały do organizmu o regeneracji i aktywuje gojenie oraz odmłodzenie. W momencie rozpuszczania po podaniu pozostaje nowo utworzony kolagen, przedłużając działanie wypełniacza do roku.

Zabieg wzmaga produkcję nowych włókien kolagenowych i aktywuje regenerację tkanek, dokładnie i równomiernie wypełnia powstałe nierówności oraz rekonstruuje skórę właściwą, przywracając utracony kontur twarzy. Doskonale sprawdzi się u osób nie tylko ze zmarszczkami, bo jego kolejnym zastosowaniem jest regeneracja skóry dłoni oraz korekcja podbródka.

– Zabiegi wykorzystujące wypełniacz hybrydowego będą dostępne jako pierwsze w kraju, u nas w Derma Instytut. Efekty zabiegów z tym preparatem nie mogą być porównane z żadnym innym, dlatego bardzo się cieszę, że będziemy go stosowali u naszych pacjentów. – powiedział Marcin Janusek, współwłaściciel kliniki Derma Instytut we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]