Pielęgnacja cery naczynkowej_CodziennikKosmetyczny.pl
Pielęgnacja cery naczynkowej
15 marca 2022
Terapia kolagenowa - odmładzanie czy profilaktyka - CodziennikKosmetyczny.pl
Terapia kolagenowa – odmładzanie czy profilaktyka? – w jakim wieku zacząć korzystać z zabiegów medycyny estetycznej i od czego zacząć?
28 marca 2022

Największe wydarzenie branży beauty w Polsce powraca tej wiosny – 42. Kongres i Targi LNE, 26-27 marca, EXPO Kraków

Już 26 marca rozpocznie się w Krakowie 42. edycja najważniejszego spotkania branży beauty w Polsce – Kongres i Targi LNE. Podczas tegorocznego wydarzenia pojawi się 300 najlepszych marek kosmetycznych, ponad 130 wystawców, blisko 100 ekspertów, a także odbędzie się 10 sesji tematycznych i aż 35 premierowych prezentacji najnowszych zabiegów i aparatury. Po raz pierwszy zostaną wprowadzone nowe strefy tematyczne: EKO − prezentująca naturalne kosmetyki i unikatową wiedzę na temat trendu, oraz Aleja spotkań − miejsce branżowych rozmów i wymiany doświadczeń.
Nie zabraknie też nowości i uroczystej premiery „secret project” wydawcy magazynu LNE i organizatora wydarzenia
Kongres i Targi Kosmetyczne LNE to najważniejsze spotkanie dla profesjonalistek i entuzjastek branży beauty, przez wielu nazywane wydarzeniem kultowym! Przez ponad 25 lat wokół wydarzenia udało się zgromadzić wspaniałą społeczność kosmetyczek i kosmetologów, ekspertów oraz fanów branży kosmetycznej. W tym roku będzie podobnie, a uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na prawdziwą dawkę wiedzy i nowości oraz kilka niespodzianek. Podczas dni targowych swoją uroczystą premierę będzie miał najnowszy projekt Beauty In Press - wydawcy magazynu LNE oraz organizatora wydarzenia.

To będzie prawdziwa nowość dla całej branży beauty – mówi Nenad Mikovic, prezes zarządu LNE. Przeniesiemy świat kosmetologii w nowy, cyfrowy wymiar. Jesteśmy przekonani, że projekt ten spotka się z zainteresowaniem zarówno profesjonalistów jak i entuzjastów, dlatego już dziś warto zaplanować sobie czas z myślą o naszym wydarzeniu i odwiedzić stoisko nr 54 – podkreśla Mikovic.

Tegoroczną nowością wydarzenia będzie także strefa EKO, gdzie znajdziemy przedstawicieli firm kosmetyków naturalnych oraz blok wystąpień ekspertów. Aleja spotkań, to z kolei stoiska konsultacyjno-biznesowe, gdzie specjaliści i brand managerowie czołowych firm, przybliżą uczestnikom 42. Kongresu i Targów LNE możliwości współpracy oraz wyjaśnią, co wyróżnia prezentowane produkty i usługi oraz dlaczego warto je wprowadzić do gabinetu.

W części kongresowej nie zabraknie także ciekawych wykładów ekspertów branżowych: Trend EKO, wszystko o stymulatorach tkankowych, terapie gabinetowe w trądziku, najnowsze zabiegi i aparatury czy rozwiązania biznesowe dla gabinetów − to tylko niewielka część tego, czego uczestnicy wiosennego kongresu mogą się spodziewać – zaznacza Agnieszka Keller, redaktor naczelna magazynu LNE, odpowiedzialna za stworzenie programu wydarzenia. W tym roku udało się nam zaprosić do współpracy znakomite grono ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Są to wybitne osobowości, które kreują zmiany w kosmetologii, mają ogromną fachową wiedzę i doświadczenie w jej przekazywaniu. Dziś zdobycie nowych umiejętności jest szczególnie istotne, kiedy to cała branża beauty stoi w obliczy zmian i wyzwań – podkreśla Keller.

Podczas tegorocznej edycji zostanie przyznana prestiżowa nagroda − INNOWACJA KONGRESU I TARGÓW LNE. Wyróżnione zostaną najbardziej odkrywcze produkty i sprzęty w branży. Nagrody w polskiej edycji konkursu przyznaje jury, w którego skład wchodzi wybitne grono ekspertów z zakresu chemii surowców kosmetycznych, biotechnologii oraz wykorzystania w praktyce nowoczesnej aparatury, a także przedstawiciele LNE Polska.

Konkurs od początku swojego istnienia ma na celu docenienie i wyłonienie spośród nowości kosmetycznych produktów wykorzystujących innowacyjne składniki, mających oryginalne formuły czy zmieniających oblicze branży beauty. I tak też w tym roku kolejny raz przedstawimy najlepiej ocenione produkty, a zwycięzców poznamy podczas uroczystego wręczenia nagród już w sobotę 26 marca podczas wiosennego kongresu LNE − mówi Rafał Długosz, dyrektor wydawnictwa LNE, które jest organizatorem wydarzenia.

42. Kongres i Targi LNE odbędą się w dniach 26-27 marca w EXPO Kraków. Szczegółowe informacje na temat programu kongresu i planu wystawienniczego są dostępne na stronie https://kongres.lne.pl/.

Wstęp na wydarzenie jest płatny – dostępne są karnety na kongres i tragi oraz bilety na same targi. Do 21 marca obowiązuje promocja „1+1 GRATIS”, czyli do każdego zakupionego biletu lub karnetu, kupujący otrzymasz drugi taki sam za 0 zł.

Sponsorem wydarzenia jest LARENS Nature & Science, zaś partnerami firmy Mesoestetic Poland, Panda i Bielenda Professional. Partnerami wspierającymi są: Booksy, Ogarnij Hashimoto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]