Choroby wirusowe skóry
20 marca 2023
Pod rękę z pielęgnacją! Oczyszczenie i nawilżenie – duet dla dłoni wiosną
24 marca 2023

Trendy w stylizacji paznokci na wiosnę 2023

Fot. Materiał własny marki NEONAIL

Jak co sezon, polska marka NEONAIL prezentuje kolekcję lakierów hybrydowych do paznokci w odcieniach inspirowanych topowymi trendami. Najnowsza paleta na wiosnę 2023 – Color Me Up – to aż dwanaście limitowanych odcieni w kolorach czystego nieba, kwitnącej łąki czy świeżej trawy otulonej promieniami słońca. Entuzjastyczna, rozświetlona i bardzo promienna tonacja zdecydowanie przywołuje wiosenny czas.
Pojawia się tutaj sześć pastelowych odcieni z klasycznym wykończeniem oraz sześć błyszczących, półtransparentnych formuł z efektem flash, pięknie iskrzących w słońcu. Wodne i słoneczne barwy z kolekcji NEONAIL Color Me Up wspaniale podkreślą lekkość i wdzięk wiosennych stylizacji. Lakiery z kolekcji Color Me Up są w cenie 36,99 zł.
Kolorystyka NEONAIL Color Me Up idealnie wpisuje się wybiegowe trendy SS 2023. Wiosna kojarzy się z nowymi początkami i powiewem świeżości, a świat nabiera kolorów. Przyszedł czas na zjawiskowe pastele i szalony, kolorowy błysk z efektem flash. Kolory lakierów z nowej kolekcji pozwolą stworzyć pastelowy manicure, który będzie efektownym dopełnieniem wiosennych stylizacji. ​W nadchodzącym sezonie modne będą pastelowe stylizacje one color, kolorowy french i błyszczące akcenty. Lakiery brokatowe z efektem flash będą tej wiosny i lata miały półtransparentne krycie co nada stylizacji bardzo dziewczęcego looku.
Wszystkie odcienie z palety można przymierzać i sprawdzać w wirtualnej przymierzalni – aplikacji mobilnej Color Match NEONAIL.
NEONAIL to jedna z wiodących międzynarodowych marek w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od 2006 roku konsekwentnie rozwija swoją działalność w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na rynku kosmetycznym. Marka oferuje ponad 400 kolorów lakierów hybrydowych, klasycznych, z serii SIMPLE oraz akcesoria niezbędne do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Kolekcje lakierów NEONAIL są silnie osadzone w światowych trendach z dziedziny manicure. NEONAIL należy do firmy Cosmo Group, która posiada w swoim portfolio również inne marki kosmetyczne: MYLAQ i NEO MAKE UP.


Materiał prasowy marki NEONAIL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]