BHP w gabinecie kosmetycznym
19 maja 2023
alergia
Jaka jest różnica między alergią pokarmową a nietolerancją pokarmową?
25 maja 2023

III edycja Targów Kosmetyków Naturalnych Naturalia – Fotorelacja

Naturalia to Targi Kosmetyków Naturalnych – wydarzenie, podczas którego miłośnicy naturalnych i ręcznie robionych wyrobów spotykają się w jednym miejscu, aby wymienić się doświadczeniami, poglądami i pasją! W tym roku w Łodzi na targach pojawiło się ponad 40 Wystawców, u których można było nabyć m.in. produkty do pielęgnacji skóry i włosów, świece sojowe, kosmetyki do makijażu, perfumy, lakiery do paznokci, a nawet sery i miody! Wszystko to najlepszej jakości!
Naturalia to świetna okazja do tego, aby Odwiedzający osobiście poznali twórców ich ulubionych marek, doradzili się w kwestii produktów i na własnej skórze sprawdzili nowe preparaty. Każdy z przybyłych miał również możliwość odwiedzenia miejsca relaksu, które przygotowała marka Bali Bali SPA w Łodzi wykonująca odprężające masaże.
Naturalia łączą w sobie miłość do piękna i troskę o swoje ciało, ale także wspaniałą atmosferę, która sprzyja nawiązywaniu wartościowych relacji i odbywania twórczych spotkań.
Poniżej przedstawiamy fotorelację z III edycji Targów Kosmetyków Naturalnych Naturalia, które odbyły się 20-21 maja 2023 r. w Łodzi.
Magdalena Ulanowska
Magdalena Ulanowska
Redaktor naczelna portalu Codziennik Kosmetyczny. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku biotechnologia, o specjalizacji biotechnologia medyczna; autorka licznych publikacji naukowych i artykułów popularnonaukowych z dziedziny nauk medycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

F
?

Zapisz się do newslettera!

Zapisz się do newslettera, nie przegap nowych informacji.
[FM_form id="1"]